DAHA FAZLA

  Bitcoin Bu Direnci Kırarsa 36.000 Doları Aşabilir!

  15 Mayıs Pazartesi günü Asya piyasasının erken saatlerinde, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, BTC fiyatının 27.400 dolar seviyesini aşmasıyla %2’den fazla bir değer kazandı. Bu günün fiyat hareketiyle birlikte Bitcoin, kritik direnç seviyesi olan 27.200 doları geçti ve yukarı yönlü bir yolculuğa çıkmaya hazır hale geldi.

  Ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe, son fiyat artışının Bitcoin’i bir sonraki ralli için 36.000 dolar ve üzerine taşıyabileceğini belirtti.

   Son hamlelerdeki tüm dipleri süpürürken # Bitcoin’de güçlü hareketler ve 27,2 bin dolara kadar geri gidiyor. Sabır, 27,2 bin doları çevirmek, yukarı doğru devam için ilk ciddi tetikleyicidir. Bu durumda, geçici bir dibe yakın ve potansiyel olarak 36-42.000 $’a kadar yeni yüksek seviyeler hala mümkün.

  Bitcoin

  Bir başka kripto analisti olan Ali Martinex, TD Sequential göstergesinin Bitcoin’in günlük grafiğinde potansiyel bir toparlanma beklentisiyle bir alım sinyali sunduğunu açıkladı. Tank Avcısı’nın son iki ayda yerel dip noktalarını ne kadar doğru tahmin ettiğine dikkat çekti. Ancak yine de, Bitcoin’in 26.360 dolar seviyesinin üzerinde tutunma yeteneğine bağlı olacağını belirtti.

  Bitcoin

  Ayrıca, son düşüş dönemlerinde Bitcoin birikimi devam etti. Son verilere göre, 100 BTC’den fazla bakiyesi olan BTC adreslerinin toplam sayısı son dört günde 200 adres artış gösterdi.

  İlginç bir şekilde, güncel gelişmelere göre BTC, piyasada tercih edilen bir varlık olarak ABD Dolarına dönüşmeyi başardı.

  Bitcoin ve Altcoinler Ralli Yapabilir

  BTC’nin yanı sıra, piyasada diğer altcoinler de hız kazandı. Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), %1,5’ten fazla bir artışla 1.800 dolar seviyesini aştı ve şu anda 1.830 dolardan işlem görüyor.

  Diğer altcoinler arasında Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) gibi coinler de %1,5 ile %2 arasında bir değer kazandı. En büyük kazançlardan biri, son 24 saat içinde %7,5 oranında sıçrayan Litecoin (LTC) oldu. Bu büyük artış, yakın zamanda tanıtılan LTC20 protokolünün yönlendirdiği güçlü adres etkinliğiyle gerçekleşti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...