DAHA FAZLA

  Binance, PEPE ve FLOKI Coinlerine Olan Desteğini Artırıyor, Yükseliş Yakında mı?

  Dünya genelindeki en büyük kripto borsası Binance, Salı günü PEPE ve FLOKI adlı yeni memecoin’leri için desteklerini genişletti. 5 Mayıs tarihinde kripto borsası, inovasyon bölgesinde PEPE ve FLOKI’yi listeleyerek ilan etmişti. Ancak şimdi, şaşırtıcı bir şekilde, PEPE ve FLOKI’yi tüm ürün ve hizmetleri içine dahil ederek desteğini arttırdı.

  Binance

  Binance, Çapraz Marj ve Ödünç Verilebilir Varlıklara PEPE ve FLOKI’yi Ekliyor

  Ünlü kripto borsası, 9 Mayıs’ta yaptığı resmi duyuruyla PEPE ve FLOKI’yi Cross Margin’de ödünç alınabilir varlıklar olarak ekledi. Kullanıcılar, belirli limitler, teminat oranı ve oranlarla çapraz marjlı ticarette PEPE ve FLOKI ticareti yapabilecekler.

  Kripto borsası, yeni çapraz marj çiftleri olarak FLOKI/USDT ve PEPE/USDT’yi ekledi. USDT çifti, her iki memecoin için de ana ticaret hacmini oluşturuyor.

  Ayrıca, Binance Esnek Kredi ürünü kapsamında PEPE ve FLOKI’yi ödünç verilebilir yeni varlıklar olarak ekledi. Kripto borsası tarafından sunulan izole edilmiş, aşırı teminatlandırılmış ve açık vadeli bir kredi ürünüdür. Kullanıcılar, PEPE ve FLOKI pozisyonlarını süresiz olarak açık tutabilirler, ödünç alınan ve teminat verilen dijital varlıklar ve ilgili Kredi-Değer (LTV) oranları aşılıncaya kadar.

  Borsa, PEPE ve FLOKI ile birlikte ALCX, IDEX, IMX, LQTY, PERP, REQ, RPL ve WING kripto para birimlerini Binance Esnek Kredi’ye ekledi.

  Pazartesi günü, kripto borsası, SUI, FLOKI ve PEPE’yi Binance Convert’e ekledi, böylece kullanıcılar BTC, USDT ve diğer desteklenen kripto para birimlerine karşı sıfır ücretle anında işlem yapabilecekler. Ancak kripto borsası, SHIB, FLOKI ve PEPE dahil olmak üzere kripto para birimleri için piyasa emri işlevlerini askıya aldı.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...