DAHA FAZLA

  Binance Kanada’dan Ayrılığının Ardından ABD’den de Ayrılma İhtimali Var mı?

  Kripto Haberleri: Binance, dünyanın en büyük kripto borsası olarak bilinir. Ancak, Cuma günü Kanada’dan yayınlanan yeni kripto yönergelerine verdiği tepki olarak ülkeden çekileceğini duyurdu. Bu karar, kripto borsasının Birleşmiş Milletler tarafından düzenleyici incelemeye tabi tutulduğu bir dönemde alındı.

  byhodl binance

  Binance’in Başı Belada mı?

  Ünlü kripto borsası, diğer büyük kripto şirketlerinin Kanada pazarından çekilmesine katıldığını duyurdu. Bu karara rağmen, kripto borsası hala Kanada’nın Blockchain endüstrisine “yüksek umutlar” bağlamaktadır. Bununla birlikte, stablecoin ve yatırımcı limitleriyle ilgili yeni kılavuz, Binance’in Kanada’dan çekilmesinin temel nedeni olarak ortaya çıkmaktadır.

  Kripto borsası, Kanadalı kullanıcılara bu çıkışın hesaplarını nasıl etkileyeceği konusunda daha fazla iletişim sağlayacağını belirtti. Ancak borsa, kullanıcıların geniş bir kripto varlık yelpazesine yeniden erişim sağladıklarında bir gün Kanada pazarına geri döneceğini ifade etti.

  Raporlar, CZ’nin Binance.US’ta çoğunluk hissesine sahip olmasına rağmen şirketteki varlığını azaltma yollarını araştırdığını gösteriyor. CZ’nin geçen yazdan bu yana hisselerinin bir kısmını satmaya çalıştığı da belirtiliyor. Ayrıca, Kripto borsası ve CEO’su Changpeng Zhao’nun ABD’de yasal zorluklarla karşı karşıya kaldığı da önemli bir not olarak belirtilmelidir, çünkü şirket ve CEO yönergeleri uygulamadı. Daha önce, ABD Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu (CFTC), CZ’ye ve borsa platformunu işleten üç diğer kuruluşa karşı hukuk davası açmıştı.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...