DAHA FAZLA

  Kripto Analisti Jason Pizzino, Bitcoin’in (BTC) Boğa Piyasasının Başlangıç ​​Aşamasında Olduğunu Söyledi

  Kripto uzmanı Jason Pizzino, son dönemdeki fiyat hareketsizliğine karşın Bitcoin’in (BTC) boğa piyasasının halen sürdüğünü ifade ediyor.

  Analist, Bitcoin‘in boğa piyasası trendinin Ocak ayında başlamaya başladığına ve bu yönde ilerlemeye devam ettiğine dair düşüncelerini paylaştı.

  “Bu boğa piyasasının başlangıcını ifade ediyor, tıpkı geçmişteki döngülerde olduğu gibi. Başlangıçlar her daim bu kadar belirgin olmayabilir. Tam olarak şeffaf olmazlar.
  Ancak her şey belirginleştiğinde, bu genellikle zirve anıdır. Böyle zamanlarda perakende alıcılar pazara katılır. Çünkü herkes aynı trendi fark eder.”

  btc 776
  Kaynak: Jason Pizzino/YouTube

  Uzman analist, Bitcoin’in 28.500 dolar seviyesini aşması halinde boğa piyasası trendini daha güçlü bir biçimde teyit edeceğini belirtiyor.

  “Bu piyasa, 25.000 doların altında çok az zaman kaldı. Haftalık bazda bu seviyelerin üzerinde altı aydır hareket ediyor. Şimdilik iyi görünüyor, ancak yatırımcıların daha fazla hareket beklediği aşikar. En azından bazı kapanışların 26.550 doların üzerinde olmasını bekliyorlar. Bu sebeple, şu an için çok iddialı konuşmak istemiyorum.
  Boğaların yapması gereken daha pek çok hareket var. Eğer 28.500 dolarlık seviyeyi aşarsak, bu konuda daha net konuşabilirim. Bu, Bitcoin’in yüksek seviyelerde konsolidasyon yapmaya başlaması ve ardından 32.000 dolar seviyesini zorlaması için kritik bir seviye.”

  btc 87
  Kaynak: Jason Pizzino/YouTube

  Yazının oluşturulduğu zaman, Bitcoin son 24 saatte %0,4’lük bir artışla 26.642 dolardan işlem görmekte.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...