DAHA FAZLA

  Akıllı Balina, Usta BTC İşlemleriyle 65 Milyon Doların Üzerinde Bitcoin Kârı Elde Etti

  Zincir içi analizler, bir Bitcoin (BTC) balinasının kıvrak ticaret hamleleriyle önemli kazançlar elde ettiğini gösteriyor.

  Kripto para birimi takip şirketi Lookonchain’in raporuna göre, 37BnFf ile başlayan bir Bitcoin adresi, 2022’nin son aylarında başladığı hızlı alım-satım operasyonlarını bu yıl da sürdürdü. Bu adres, özellikle Nisan ve Aralık aylarında yoğun satış işlemleri gerçekleştirdi.

  bitcoin cash

  Son kazanç döneminin ardından Lookonchain, bu balinanın Binance kripto para borsasına 62,9 milyon dolarlık bir transfer gerçekleştirdiğini belirtti. Şirketin açıklamasına göre, “Bu zeki balina, Bitcoin’i düşük fiyatlarda alıp yüksek fiyatlarda satarak büyük bir başarı gösterdi. Sadece 50 dakika önce 1.449 BTC’yi (62.9 milyon dolar) Binance’e aktararak 1.455 BTC (63.16 milyon dolar) elinde tuttu ve yaklaşık 65 milyon dolarlık bir kar elde etti. Son Bitcoin satışını 16 Nisan’da, fiyatın zirvesinde gerçekleştirdi.”

  Lookonchain ayrıca, benzer bir al-sat stratejisini izleyen başka bir Bitcoin balinasını tespit etti. Bu strateji, BTC’nin düşüşlerini satın almayı ve yalnızca belirli zamanlarda satış yapmayı içeriyordu. Şirket, bu balinanın Binance’e 132 milyon dolar değerinde BTC transfer ettikten sonra 23 milyon dolar kazanç elde ettiğini belirtiyor.

  “Bu akıllı balina, bugün 3.000 BTC’yi (132,7 milyon dolar) Binance’e aktararak 23 milyon dolar kazandı. Geçen yıl üç kez BTC alım-satımı yaparak her seferinde en düşük fiyattan alıp en yüksek fiyattan sattı. Toplam karı 61 milyon doları bulan bu balina, %100 başarı oranı ile dikkat çekiyor.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...