DAHA FAZLA

  6 Günde 226.000 Dolarını 2,7 Milyon Dolara Ulaştıran Yatırımcının İnanılmaz Başarısı

  Solana platformunda gelişen Dogwifhat (WIF) adlı memecoin projesine yaptığı yatırımla, bir yatırımcı 1,4 milyon dolar kazanç sağladı. Kripto para piyasasını analiz eden Lookonchain’in aktardığı bilgilere göre, bu yatırımcı, WIF token’ın Solana ağında pazara sürülmesinin ardından 226.000 dolar değerinde alım yaptı.

  Bu anonim yatırımcı, 13-15 Aralık tarihlerinde, ortalama 0,01137 dolar fiyattan 19,86 milyondan fazla WIF token satın aldı. Şu an WIF token’ın değeri 0,16 dolar civarında seyrediyor. Bu durum, yatırımcının ilk 226.000 dolarlık yatırımını 2,7 milyon dolara çevirdiğini gösteriyor. Yatırımcının bu işlem sonucunda elde ettiği net kar yaklaşık 2,5 milyon dolar.

  Dogwifhat (WIF) Token’ın Değeri Sıçrama Yaptı

  Geçtiğimiz hafta içinde Dogwifhat (WIF) token’ın değeri ciddi oranda arttı. Bir haftalık dönemde %840’ın üzerinde bir artış gösteren WIF token’ın piyasa değeri 166 milyon dolara ulaştı.

  kripto para grafik e1700649902820

  Bu artış, Solana ağının memecoin trendinin bir sonucu olarak görülüyor. Köpek temalı bir başka memecoin olan Bonk Inu (BONK), son zamanlardaki performansıyla piyasadaki ilgiyi üzerine çekti. Bonk Inu’nun bu ayın başından itibaren %535 oranında bir değer artışı gösterdiği ve son üç ay içinde %10.121 seviyesine ulaştığı belirtiliyor.

  Bonk Inu (BONK), Aralık 2022’de piyasaya sürüldü ve kısa sürede önemli bir başarıya imza attı. CoinMarketCap verilerine göre, piyasaya sürüldüğünden bu yana %17.500’ün üzerinde bir değer artışı yaşadı.

  Böylece, Bonk Inu (BONK), piyasa değeri açısından en yüksek memecoin’ler arasında yerini aldı.

  Solana’nın Akıllı Telefonu Saga’ya Büyük İlgi

  Yakın zamanda Solana’nın geliştirdiği akıllı telefon Saga’nın talep patlaması yaşadığı gözlendi. Saga, 599 dolarlık önerilen satış fiyatının sekiz katına çıkarak 5.000 dolardan satışa sunuldu. 16 Aralık’ta eBay’de iki Saga telefon 5.000 dolara satılırken, bir diğer telefon 3.316 dolara alıcı buldu. Geçen hafta yaklaşık 20 Saga telefonun 2.000 dolar üzerinde satıldığı belirtildi.

  Saga telefonlara olan bu ilginin nedeni, telefonun dApp mağazası aracılığıyla yapılan Bonk Inu (BONK) airdrop’u. Bu airdrop işlemine katılan kullanıcılar 30 milyon Bonk Inu (BONK) kazanıyor. Bu durum, Saga telefonun önerilen 599 dolarlık satış fiyatının çok üzerinde bir değere ulaşmasına neden oldu.

  Solana ağındaki diğer projelerin de Saga telefon sahiplerine airdrop yapacağı duyuruldu, bu projeler arasında Samoyed (SAMO) gibi başka bir Solana tabanlı memecoin de bulunuyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...